dyżur wakacyjny

Organizacja dyżuru wakacyjnego SIERPIEŃ 2023 PM 13 ul. Antka 7

Dyżur trwa od 31 lipca do 28 sierpnia 2023, w godz. 7.00 do 17.00.

Podczas dyżuru wakacyjnego obecności dzieci zgłaszane będą
bezpośrednio z grup, w tym czasie zawieszamy ewidencję przez aplikację 4Parents.

Prosimy by osoby upoważnione do odbioru dzieci okazywały dowód osobisty, ponieważ w grupach będą pracować różne Panie nauczycielki, nie znające osób upoważnionych.

Prosimy o dostarczenie przez rodziców podpisanego ręcznika dla dziecka, rzeczy na zmianę, 1 opakowania chusteczek higienicznych w pudełku oraz 1 opakowania (100 szt.) kubeczków jednorazowych.